Склад Громадської ради при Міністерстві культури України

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства культури України
Від 18.08.2014 р. № 660.

Склад Громадської ради при Міністерстві культури України

1. Авраменко Юрій Володимирович Шевченкове товариство «Тарасовий заповіт» (за згодою)
2. Аббасов Гурбаналі Гасан Огли Азербайджанський культурний центр ім. Мусліма Магомаєва (за згодою)
3. Абрамович Лариса Олексіївна МГО «Інтернаціональний союз» (за згодою)
4. Александрова Олена Іванівна ВГО «Народна академія творчості інвалідів» (за згодою)
5. Аль – Кадімі Аднан Джовад ГО «Іракський дім» (за згодою)
6. Арнаут Федора Іванівна ВГО «Союз гагаузів України» (за згодою)
7. Балог Олег Богданович ГО «Спілка безпеки управління «Антикорупція» (за згодою)
8. Білецька Неллі Василівна ГО «Персіда» (за згодою)
9. Бережний Ігнат Володимирович Асоціація музичної індустрії України (за згодою)
10. Бистрицька Євгенія Миколаївна Сумський обласний благодійний фонд «Перлина» (за згодою)
11. Бондаренко Андрій Ігорович ГО «Вікімедія Україна» (за згодою)
12. Валєєв Емір Хамітович Київська татарська громада (за згодою)
13. Васін Максим Сергійович ГО «Інститут релігійної свободи» (за згодою)
14. Венедиктова ЛарисаАнатоліївна Асоціація актуального танцю (за згодою)
15. Герасимов Віктор Володимирович Асоціація діячів естрадного мистецтва України (за згодою)
16. Горенко Лариса Іванівна ВГО «Агентство охорони прав виконавців»(за згодою)
17. Глухов Олександр Дмитрович Молодіжна громадська організація «Мистецька платформа» (за згодою)
18. Григор’єв Олександр Вікторович БО «БФ «Світле Мистецтво»» (за згодою)
19. Дагер Салех Муамед ГО «Міжнародний конгрес із захист прав та свобод громадян «ЩИТ» (за згодою)
20. Диба Олена Петрівна ГО «Українська служба порятунку» (за згодою)
21. Добровольський Руслан Іванович ГО «Суспільна служба Києва» (за згодою)
22. Довбня Ганна Олександрівна Міжнародний благодійний фонд «Українська спільнота» (за згодою)
23. Долеско Світлана Валеріївна Центр Української культури та мистецтва(за згодою)
24. Дубиківський Михайло Михайлович ГО «Держава» (за згодою)
25. Жмурко Ольга Петрівна Міжнародний фонд «Відродження» (за згодою)
26. Зяблюк Андрій Михайлович ГО «БЖ-АРТ» (за згодою)
27. Єфимищ Надія Михайлівна ГО «Спілка уральських народів України»(за згодою)
28. Іванченко Наталя Володимирівна Журнал «Музеї України» (за згодою)
29. Калениченко Павло Анатолійович Український музичний альянс (за згодою)
30. Ківеров Віталій Ігорович МГО «Спортивно – туристичний клуб «Мандрівник» (за згодою)
31. Кінько Тарас Андрійович БФ «Місія інтелектуальних ініціатив»(за згодою)
32. Корвін-Піотровський Антон Олексійович Всеукраїнська громадська організація « Спілка археологів України»(за згодою)
33. Колесников Дмитро Володимирович Спілка об’єднань громадян “Асоціація з управління аудіовізуальними правами «Арма-Україна» (за згодою)
34. Клаунінг Олександр Анатолійович ГО «Табула раса» (за згодою)
35. Кликов Олександр Васильович ВГО «Я-виборець» (за згодою)
36. Кляшторний Олексій Миколайович Всеукраїнська профспілка «Народна солідарність» (за згодою)
37. Коломієць Антон Володимирович Фонд оборони України (за згодою)
38. Коновал Віктор Іванович Київська організація Спілки художників України (за згодою)
39. Кожушко Богдан Васильович Українське товариство охорони пам’яток історії та культури (за згодою)
40. Козачок Анатолій Миколайович Всеукраїнський союз церков Християн Віри Євангельської – П’ятидесятників (за згодою)
41. Крец Ганна Михайлівна «Допомога і милосердя» (за згодою)
42. Круліковський Юрій Олексійович Фонд сприяння розвитку мистецтв (за згодою)
43. Крупський Максим Володимирович Церква адвентистів сьомого дня (за згодою)
44. Кузьмінчук Тетяна Миколаївна Об`єднання «Національна палата міжнародного співробітництва» (за згодою)
45. Литовченко Ольга Іванівна ГО «ІНТЕРНЕТ – РЕФОРМАЦІЯ»(за згодою)
46. Литовченко Влада Володимирівна Міжнародний фонд культурного співробітництва (за згодою)
47. Марченко Оксана Володимирівна «Парад культур» (за згодою)
48. Масліков Денис Олександрович Асоціація продюсерів України (за згодою)
49. Мастеров Юрій Станіславович Харківська обласна громадська організація «Харків центр» (за згодою)
50. Матвєєва Світлана Павлівна ВГО «Центр реформ у кіноіндустрії Україні» (за згодою)
51. Мясін Сергій Олександрович Міжнародна благодійна організація «Демократичний фундамент» (за згодою)
52. Михайлова Рада Дмитрівна Громадська організація «Бізнес-клуб Центру розвитку інновацій» (за згодою)
53. Молчанова Юлія Віталіївна Громадський комітет національної безпеки України (за згодою)
54. Монастирський Аркадій Ілліч ВГО «Єврейський форум України» (за згодою)
55. Морозова Наталія Іванівна Громадська організація «Асоціація бібліотек Вінниччини» (за згодою)
56. Мудрак-Ковалів Олеся Вікторівна ВГО «Еліта держави» (за згодою)
57. Музиченко Володимир Степанович ГО «Зібрання романської культурної спадщини» (за згодою)
58. Нагайко Тарас Юрійович Громадська культурно-просвітницька організація «Переяславський скарб» (за згодою)
59. Найман Олександр Якович ВГО «Антифашистський комітет України» (за згодою)
60. Оганесян Олена Михайлівна Українська Єпархія Вірменської Апостольської Церкви (за згодою)
61. Однорог Анастасія Павлівна ГО «Народ вимагає» (за згодою)
62. Олексієнко Світлана Григорівна ГО «ЛІЛЕЯ» (за згодою)
63. Павленко Ігор Володимирович Громадська організація «Патріотичний альянс» (за згодою)
64. Пахлова Світлана Євгенівна «Всеукраїнська Асоціація молодих дослідників фольклору» (за згодою)
65. Пероганич Юрій Йосипович Асоціація «Підприємств інформаційних технологій України» (за згодою)
66. Піоро Владислав Ігорович ГО «Український центр розвитку музейної справи» (за згодою)
67. Погорілець Олег Григорович Подільське молодіжне культурне об’єднання «У майбутнє через Культуру»(за згодою)
68. Прістинська Ірина Василівна ГО «Загальновоїнська спілка України»(за згодою)
69. Радік Вікторія Олександрівна Спілка поляків України (за згодою)
70. Решетніков Юрій Євгенович ГО «Інститут християнської демократії»(за згодою)
71. Рішко Ігор Іванович Міжнародний медичний реабілітаційний центр для жертв воєн і тоталітарних режимів (за згодою)
72. Ружанська Вікторія Миколаївна Громадська організація «Український народний вектор» (за згодою)
73. Савенков Сергій Михайлович Громадська організація «Мораль і духовність» (за згодою)
74. Садаєв Салман Аюбович ВГО «Діаспора чеченського народу» (за згодою)
75. Салюк Андрій Зенонович Львівська обласна організація Українського товариства охорони пам`яток історії та культури (за згодою)
76. Саранді В`ячеслав Миколайович ГО «Гагаузьке національно – культурне товариство «Халк Бірлій» (за згодою)
77. Сербіна Єлизавета Андріївна Громадське об’єднання «Християнська Україна» (за згодою)
78. Сісей Мохамед ГО «Африканська рада в Україні» (за згодою)
79. Скребцов Борис Іванович Українське дитячо-юнацьке товариство «Січ» (за згодою)
80. Снігир Тетяна Володимирівна ВГО «Фонд культури та мистецтв України» (за згодою)
81. Стебельська Олена Стефанівна ГО «Арт-Креатив» (за згодою)
82. Стогній Олена Михайлівна Громадська організація «Країна життя»(за згодою)
83. Суліна Валентина Федорівна ВСГО «Асоціація німців України» (за згодою)
84. Супрун Олена Володимирівна ГО «Мистецька ліга» (за згодою)
85. Сучкова Тетяна Аркадіївна ВГО «Дитинство» (за згодою)
86. Тараненко Антон Павлович Донецький міський бізнес-інкубатор (за згодою)
87. Тараненко Іван Іванович Всеукраїнське об’єднання суб’єктів авторських і суміжних прав «Оберіг» (за згодою)
88. Тетерєва Марина Сергіївна Інформаційний вісник «Народ і влада в Україні» (за згодою)
89. Тищенко Юлія Анатоліївна Український незалежний центр політичних досліджень (за згодою)
90. Титаренко Олексій Леонідович Спілка дизайнерів України (за згодою)
91. Толпига В’ячеслав Сергійович Релігійна громада язичників «Квітка Папороті» (за згодою)
92. Толкачов Олексій Анатолійович Благодійний фонд «Омріяна країна» (за згодою)
93. Тузов Владислав Олександрович Інститут проблем сучасного мистецтва(за згодою)
94. Фірсов Леонід Федорович Всеукраїнська благодійна організація «Глобальна синергія» (за згодою)
95. Фєтеску Анатолій Семенович Всеукраїнська національно-культурна молдавська асоціація (за згодою)
96. Ховхун Юрій Едуардович Асоціація «Дім авторів музики» (за згодою)
97. Ходарєв Юрій Сергійович Всеукраїнська незалежна професійна спілка«Захист праці» (за згодою)
98. Хрустальова Галина Павлівна ГО «Почтіння та Любов» (за згодою)
99. Цуркан Іван Іванович Кіровоградська обласна громадська організація «Об’єднання болгар «Нашите Хора» (за згодою)
100. Чех Аліна Володимирівна Благодійна організація Всеукраїнський благодійний фонд «Моя країна» (за згодою)
101. Черватюк Людмила Дмитрівна ГО «Жінки майбутнього» (за згодою)
102. Чупрій Леонід Васильович ГО «Демократичні ініціативи молоді»(за згодою)
103. Шарко Вадим Павлович ГО «Інститут стратегічних рішень» (за згодою)
104. Шатунов Віктор Антонович Білоцерківська міска ГО «Центр мистецтва та духовної культури» (за згодою)
105. Шевченко Ірина Олександрівна Українська бібліотечна асоціація (за згодою)
106. Шевчук Тетяна Борисівна МО «Молодь та діти за самоврядування»(за згодою)
107. Шевчук Тетяна Павлівна ГО «Інститут жінки» (за згодою)
108. Шелоков Владислав Васильович Міжнародний благодійний фонд гарних справ (за згодою)
109. Шеляженко Юрій Вадимович Редакція РЖ «Мораль» (за згодою)
110. Янченко Володимир Володимирович Благодійна організація «Слов’янський фонд»(за згодою)

Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua

Перевірено 2014-10-07

Advertisements

About Юрій Пероганич

1961 року народження, одружений
Опубліковано у Документи | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s