Фінансування культури — досвід Польщі

Днями завершився перший етап польсько-української програми обміну досвідом у сфері культури, який включав в себе цикл занять і майстер-класів для українських урядовців і спеціалістів культурної галузі.

«Обмін досвідом між Україною і Польщею відбувається постійно, але в цей раз була вперше організована ґрунтовна дискусія з польськими колегами за основними напрямками роботи Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща, сказала заступник Міністра з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко. – Це є не тільки оцінкою досягнень, а й аналізом помилок в процесі реформування Міністерства та культурної галузі загалом. Цей захід, це лише перший крок в низці  подібних семінарів протягом жовтня – листопада цього року для широкого кола культурних інституцій».

Зазначена програма підготовлена Департаментом міжнародних зв’язків Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща у співпраці з Польським Інститутом у Києві та Посольством Республіки Польща в Україні на прохання Міністерства культури України.

Перший семінар був присвячений темі «Управління і фінансування культури у Польщі». Під час заходу учасники мали змогу ознайомитись з основними правовими та фінансовими засадами культурного життя Польщі, ключовими особливостями деяких установ культури, контроль за управлінням яких здійснює Міністр культури і національної спадщини Польщі, та специфікою діяльності найважливіших культурних установ Польщі (Національний центр культури, Міжнародний культурний центр, Інститут книги, Польський інститут кіно).

Пропонуємо ознайомитись з основними презентаціями першого семінару.

Джерело: http://mincult.kmu.gov.ua

About Юрій Пероганич

1961 року народження, одружений
Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s