Щодо повноважень Громадської ради при Міністерстві культури України

У зв’язку із запитами інститутів громадянського суспільства щодо припинення повноважень громадських рад при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київській та Севастопольській міських, районних, районних у мм. Києві та Севастополі державних адміністраціях, утворених до 22 лютого 2014 року відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 26 листопада 2014 р. №688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996» Президія Громадської ради при Міністерстві культури України інформує наступне:

Установчі збори з формування поточного складу Громадської ради при Міністерстві культури України відбулися 8 липня 2014 року, тобто після 22 лютого 2014 року.

Відповідно до абзацу 3 пункту 7 «Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному органі виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р.  №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» строк повноважень складу громадської ради – два роки.

Такий самий строк визначений чинним «Положенням про Громадську раду при Міністерстві культури України».

Таким чином, повноваження чинного складу ради вичерпуються 7 липня 2016 року.

Відповідно до абзацу 2 пункту 8 зазначеного Типового положення не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень чинного складу ради, тобто до 8 травня 2016 року чинною радою має бути утворена ініціативна робоча група з підготовки установчих зборів для формування нового складу ради.

Джерело: http://195.78.68.75/mincult/uk/publish/article/394068

Advertisements

About Юрій Пероганич

1961 року народження, одружений
Опубліковано у Новини Президії Громадської ради. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s