27.03.2015 відбудеться засідання Громадянської платформи з реформування наукової сфери на тему: «Старша профільна школа (наукова та мистецька): виклики та перспективи реформування».

В п’ятницю, 27 березня, в агенції «Укрінформ» відбудеться робоче засідання Громадянської платформи з реформування наукової сфери на тему: «Старша профільна школа (наукова та мистецька): виклики та перспективи реформування».

Організатори: Фонд «Відкрита політика», Громадянська платформа з реформування наукової сфери в Україні за підтримки Посольства Франції в Україні.

Спікери: Полянський Павло Броніславович – заступник Міністра освіти та науки України, Жиль Мамець – аташе з питань наукового співробітництва Посольства Франції, Жданова Ірина Анатоліївна – генеральний директор Фонду «Відкрита політика», Колос Тетяна Миколаївна, заступник директора Департаменту мистецтв та навчальних закладів – начальника відділу навчальних закладів та науки , Левтик Микола Миколайович – директор Київського природничо-наукового ліцею № 145, Козієвська Олена Іванівна – Головний консультант комітету з питань науки та освіти ВРУ, Шерстюк Валентин Панасович – директор Київської державної середньої спеціалізованої школи-інтернату імені М. В. Лисенка, Авраменко Олена Іванівна – директор Державної середньої художньої школи імені Т. Г. Шевченка, Шадура Віталій – Національна академія наук (узг.), Линдюк Оксана Кирилівна – директор Космач – Ставницької ЗОШ 1-2 ст., Компаніченко Ніна – експерт Фонду “Відкрита політика”.

Участь у робочому засіданні візьмуть також директори наукових ліцеїв, мистецьких освітніх закладів, сільських шкіл з різних регіонів.

Контактна особа – Зінченко Алла Григорівна, тел.: 050 954 9192, пошта: z_mail@ukr.net.   Для участі потрібно зареєструватись. Надіслати лист з ПІБ, установою яку представляєте, контакти (телефон, мейл). Лист надіслати на вказану вище адресу до 14.00 26 березня.

Адреса Національної агенції «Укрінформ»: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2 поверх, прес-центр. Час: 10.00-12.00.

Опубліковано у Мистецька комісія | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s