Міністерство культури: Довгострокова стратегія розвитку української культури

Проект Стратегії розвитку української культури буде винесений на громадське обговорення, яке триватиме до 15 травня. «Протягом місяця ми обговоримо проект з громадськими середовищами і врахуємо пропозиції профільного парламентського комітету. Через місяць ми оприлюднимо остаточний варіант, який винесемо на розгляд і затвердження Уряду», – повідомив Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко.

Він зауважив, що орієнтовно третина питань, порушених у Стратегії, перебуває на опрацюванні у Міністерстві культури, як-от спеціальний збір на кіновиробництво, запровадження конкурсно-контрактної форми роботи в культурних закладах та закон про охорону культурної спадщини.

Проект було презентовано у Будинку Митрополита у Національному заповіднику «Софія Київська». В обговоренні проекту взяли участь голова Комітету з питань культури та духовності Микола Княжицький, голова Державного комітету з питань кіно Пилип Іллєнко, гендиректор заповідника «Софія Київська» Неля Куковальська, директор Національного музею історії Тетяна Сосновська, письменники Віталій та Дмитро Капранови; співачка і громадський діяч Марія Бурмака, кінорежисер Роман Балаян, голова правління Українського центру музейної справи Владислав Піоро, голова громадської організації «Андріївсько-Пейзажна ініціатива» Марина Соловйова та інші.

Стратегія напрацьована робочою групою експертів та фахівців у галузі культури. Координацію розробки проекту здійснював Український центр культурних досліджень.

Ознайомитись з документом можна за посиланням – Стратегія розвитку культури (04-2015)

 Джерело: сайт Міністерства культури

Опубліковано у Некатегоризовано. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s