Порядок переходів членів Громадської ради з однієї постійної комісії до іншої

ЗАТВЕРДЖЕНО

на засіданні Президії Громадської ради
при Міністерстві культури України
21 квітня 2015 року

ПОРЯДОК

переходів членів Громадської ради при Міністерстві культури України

з однієї постійної комісії до іншої

  1. Члени Громадської ради при Міністерстві культури України (далі – ГР) на виконання п. 4.8 Положення про ГР можуть в день проведення установчих зборів за власним волевиявленням шляхом особистого вписування до заготовлених реєстраційних форм увійти до складу однієї з утворених установчими зборами постійних Комісій ГР (далі – Комісія). Надалі впродовж двох тижнів після завершення установчих зборів входження до Комісії можливе лише за особистою письмовою заявою члена ГР, яка передається до секретаріату (відповідального секретаря) ГР.
  2. Заява про входження до складу Комісії або на перехід до іншої Комісії складається у довільній форми на ім’я голови ГР або заступника голови ГР, який виконує його обов’язки. Остаточні списки утворених Комісій та зміни до них затверджуються Президією ГР.
  3. Перехід члена ГР з однієї Комісії до іншої можливий лише один раз впродовж двохрічного строку повноважень ГР, окрім випадків розформування (ліквідації) Комісії.
  4. Перехід з однієї постійної Комісії до іншої можливий за умови подання членом ГР письмової заяви до секретаріату (відповідального секретаря) ГР. Заява повинна бути завізована головою ГР або заступником голови ГР. Відповідальний секретар ГР після надходження належно оформленої заяви вносить зміни до складу відповідних Комісій, інформує про це голів цих Комісій та готує оновлені списки цих Комісій для затвердження Президією ГР.
  5. У разі прийняття рішення Громадською радою, Президією ГР чи відповідною Комісією про розформування (ліквідацію) Комісії у випадках встановлених Положенням про ГР, колишні її члени впродовж двох тижнів повинні подати заяви про перехід до іншої діючої Комісії. Секретаріат (відповідальний секретар) ГР невідкладно повідомляє всіх членів відповідної Комісії про її розформування (ліквідацію) та інформує щодо необхідності подання заяв про перехід до іншої діючої Комісії.
  6. Президія ГР може за поданням Комісії, профільного заступника голови ГР або голови ГР вивести зі складу Комісії тих її членів, які регулярно (щонайменше два рази поспіль) без поважних причин не відвідують засідання Комісії, про які їх було завчасно повідомлено. Під завчасним повідомленням в цьому пункті розуміється присутність члена ГР на засіданні Комісії, яке визначило дату наступного засідання Комісії, або повідомлення електронною поштою чи іншими засобами зв’язку, якщо воно мало місце не пізніше, ніж за три робочі дні до засідання Комісії.
  7. Заяви про включення до складу Комісії або переходу до іншої Комісії зберігаються у відповідального секретаря ГР.

Голова Громадської ради при
Міністерстві культури України                                               Кожушко Б. В.

Відповідальний секретар
Громадської ради при
Міністерстві культури України                                               Горіцька Л. О.

About Юрій Пероганич

1961 року народження, одружений
Примітка | Опубліковано у Документи, Нормативні документи. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s